MAXLIGHT M0044Z LAMPA MAGNETYCZNA BIAŁA SYSTEM ZIGBEE 6W 525LM 2700/5000K
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Lampa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Pc |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 17.5 |
| Szerokość | 12 |
| Średnica | 10 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 6W |
| Barwa światła | 2700-5000K |
| Ilość Lumenów | 525Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003