MAXLIGHT M0042N REFLEKTOR MAGNETYCZNY BIAŁY SYSTEM ON/OFF 11,5W 855LM 3000K
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 11.5 |
| Szerokość | 12 |
| Średnica | 12 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 11,5W |
| Barwa światła | 3000K |
| Ilość Lumenów | 855Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003