MAXLIGHT M0038Z LAMPA MAGNETYCZNA LINIOWA BIAŁA SYSTEM ZIGBEE 8W 368LM 2700-5000K
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Lampa liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 4.3 |
| Szerokość | 2.3 |
| Długość | 18.5 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8W |
| Barwa światła | 2700-5000K |
| Ilość Lumenów | 368Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003