MAXLIGHT M0030N REFLEKTOR MAGNETYCZNY BIAŁY SYSTEM ON/OFF 5W 361LM 3000K
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektor system ON/OFF |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 13.5 |
| Długość | 8 |
| Średnica | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 5W |
| Barwa światła | 3000K |
| Ilość Lumenów | 361Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003