MAXLIGHT M0022N LAMPA MAGNETYCZNA SYSTEM ON/OFF 20W 1404LM 3000K
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Lampa system ON/OFF |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Silikon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Długość | 200 |
| Średnica | 2.2 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 20W |
| Barwa światła | 3000K |
| Ilość Lumenów | 1404Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003