MAXLIGHT HM180 4L MODULAR MODUŁ LED 12W
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Akcesoria |
| Rodzaj | MODULAR MODUŁ LED 12W |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Wysokość | 5.4 |
| Szerokość | 4.1 |
| Długość | 16.6 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12W |
| Barwa światła | 3000K |
| Ilość Lumenów | 800Lm |
| Kolekcja | MODULAR |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003