MARTINEZ SP8CROMO chrom 166360 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MARTINEZ |
| Rozmiar klosza | L 830 x H 350 x P 305 mm |
| Rozmiar rozety | 90 x 150 mm |
| Regulowana wysokość | 60 – 130 |
| Wysokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 30,5 |
| Szerokość (cm) | 83 |
| Wymiary opakowania (cm) | 89 x 28 x 29 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003