MARTINEZ PL8 chrom 166285 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP44 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 25W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MARTE |
| Rozmiar rozety | 140 x 140 mm |
| Wysokość (cm) | 80,5 |
| Głębokość (cm) | 14 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15,5 x 15 x 83 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003