MAPA SP1 D30 BIANCO biała 009087 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MAPA BIANCO |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 45 – 220 |
| Wysokość (cm) | 45 |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27,5 x 27,5 x 36 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003