MAPA PLUS SP22 biała 140230 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 22 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MAPA PLUS |
| Rozmiar klosza | Ø 580 x H 180 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 185 mm |
| Regulowana wysokość | 43 – 130 |
| Wysokość (cm) | 43 |
| Głębokość (cm) | 58 |
| Szerokość (cm) | 58 |
| Wymiary opakowania (cm) | 74,5 x 73,5 x 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003