MAPA AP1 D15 BIANCO biały 059808 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MANHATTAN |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 110 x H 345 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 110 x H 345 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 59,5 – 234,5 |
| Wysokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 11 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 42,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003