MAGNETIC TRACK 12W LED 3000K ML8930 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek na szynę |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Moc | 12W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1200LM |
| Szerokość (cm) | 23,5 |
| Wysokość (cm) | 8,8 |
| Głębokość (cm) | 2,3 |
| Napięcie | 48V |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003