MAGNETIC EASY LINE WHITE 12W CCT 18270 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Easy Magnetic Line |
| Rodzaj | Reflektorek magnetyczny |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | MAGNETIC |
| Moc | max 12W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000/4000/5000K |
| Strumień świetlny | 920 lm |
| Zasilanie | 48VDC |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Plastik |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 4.2 |
| Długość (cm) | 2.2 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 2 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 2.4 x 31 x 4.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003