MADAME SP1 AVORIO kość słoniowa 219875 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor dominujący | Kość słoniowa |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LUXURY |
| Rozmiar szklanego klosza | L 350 x H 180 x P 160 mm |
| Rozmiar rozety | 200 x 120 mm |
| Wysokość (cm) | 46,5 |
| Głębokość (cm) | 16 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Wymiary opakowania (cm) | 36 x 21 x 44 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003