Latarnia wisząca Sheldon - 1 źródło światła - Postarzany mosiądz SHELDON-CH-BR Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia wisząca |
| Materiał | Lity mosiądz |
| Kolor dominujący | Postarzany mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Sheldon |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 590 mm |
| Maksymalna długość | 950 mm |
| Minimalna długość | 330 mm |
| Szerokość | 295 mm |
| Wysokość oprawy | 255 mm |
| Średnica | 295 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Postarzany mosiądz |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | ograniczona gwarancja dożywotnia |
| Wymiary opakowania | 45 x 39 x 27 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003