Latarnia cokołowa Miners - 1 źródło światła MINERS-PED Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia cokołowa |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Kolor dominujący | Stary brąz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Miners |
| Głębokość | 131 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość oprawy | 370 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 25,5 x 42,5 x 34 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003