Lampa zewnętrzna ELIAS 60 IP65 4000K DGR AZ5710 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Słupek ogrodowy |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Podłoże |
| Wysokość produktu [cm] | 50 |
| Szerokość produktu [cm] | 12,5 |
| Lumeny | 694Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 13W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003