Lampa wisząca ULTRATHIN SP D040 ROUND DALI/PUSH NERO 3000K IP20 Czarny 321813 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1150 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 12W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ULTRATHIN |
| Rozmiar klosza | D 30 x H 400 mm |
| Rozmiar rozety | D 60 mm |
| Regulowana wysokość | 77 – 227 |
| Wysokość (cm) | 77 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 6 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003