Lampa wisząca SOLE SP1 D20 IP44 Biały 318837 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | E27 max 1 x 60W |
| IP | IP44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | SOLE |
| Rozmiar klosza | D 200 x H 185 mm |
| Rozmiar rozety | D 80 mm |
| Regulowana wysokość | 40 – 109 |
| Wysokość (cm) | 40 |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003