Lampa wisząca PORTOFINO 80 3-STEP DIMM AZ6661 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny / Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Wysokość produktu [cm] | min. 80 max. 200 |
| Szerokość produktu [cm] | 80 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Napięcie | 230V |
| Moc | 39W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003