Lampa wisząca O-LINE 93 - LED, 93 cm, czarna ST-1689L BK Step into Design
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | O-LINE |
| Materiał podsufitki | Metal |
| Materiał przewodu | Pvc |
| Moc maksymalna | 12W |
| Produkt złożony | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Stopień ochrony ip | IP 20 |
| Strumień świetlny [lumen] | 1260 lm |
| Szerokość [cm] | 12 |
| Waga | 2,5 kg |
| Wysokość [cm] | 93 - 305 |
| Wysokość minimalna [cm] | 75 |
| Wysokość podsufitki [cm] | 12 |
| Średnica podsufitki [cm] | 5 |
| Klasa energetyczna | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 97 x 18 x 19 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003