Lampa wisząca NOTAR PND-59078-31W-3K ITALUX
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | Notar |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1600 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 31W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 15 |
| Szerokość (cm) | 29,5 |
| Długość (cm) | 100 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003