Lampa wisząca NET SP1 D24 ORO IP20 Złoty 328119 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | E27 max 1 x 42W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NET |
| Rozmiar szklanego klosza | D 245 x H 297 mm |
| Rozmiar rozety | D 100 mm |
| Regulowana wysokość | 53,2 – 233,2 |
| Wysokość (cm) | 53,2 |
| Głębokość (cm) | 24,5 |
| Szerokość (cm) | 24,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003