Lampa wisząca Meleca S 1xLED LP-2345/1P S Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Silikon |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | LED 24W |
| Kolekcja | Meleca |
| Strumień świetlny | 2400lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 100 |
| Głębokość produktu (cm) | 15 |
| Klasa energetyczna | F |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003