Lampa wisząca LUMIERE-3 SP 3000K IP20 Biały 314174 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 4550 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 25000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 39W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LUMIERE |
| Rozmiar klosza | D 140 x H 1083 mm |
| Rozmiar rozety | D 160 mm |
| Wysokość (cm) | 312,5 |
| Głębokość (cm) | 16 |
| Szerokość (cm) | 16 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003