Lampa wisząca LINGOTTO SP1 NERO IP20 Czarny 327839 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 1 x 4W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LINGOTTO |
| Rozmiar klosza | L 120 x H 120 x P 120 mm |
| Rozmiar rozety | D 90 mm |
| Regulowana wysokość | 37 – 212 |
| Wysokość (cm) | 37 |
| Głębokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 12 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003