Lampa wisząca GUFO 3 LED różowe złoto 36 cm ST-DL8506 Step into Design
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Różowe złoto |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | GUFO |
| Materiał podsufitki | Żelazo |
| Moc maksymalna | 20W |
| Produkt złożony | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Stopień ochrony ip | IP 20 |
| Strumień świetlny [lumen] | 1600 lm |
| Szerokość [cm] | 36 |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość [cm] | 20 - 220 |
| Wysokość minimalna [cm] | 20 |
| Wysokość podsufitki [cm] | 4 |
| Średnica podsufitki [cm] | 35 |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary opakowania (cm) | 42 x 42 x 18 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003