Lampa wisząca GALAXY SP6 3000K IP20 Biały 321172 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Poliwęglan |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 5750 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 58W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GALAXY |
| Rozmiar rozety | D 340 mm |
| Regulowana wysokość | 35 – 234,5 |
| Wysokość (cm) | 35 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003