Lampa wisząca FLASH 130 4000K Czarny AZ5427 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal / Akryl |
| Wysokość produktu [cm]: | 163 |
| Szerokość produktu [cm]: | 132.5 |
| Długość produktu [cm]: | 10 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Temperatura barwowa: /td> | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw: | ≥ 80 |
| Moc maksymalna: | 54W |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP20 |
| Efektywność energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 163 |
| Szerokość produktu [cm] | 132,5 |
| Długość produktu [cm] | 10 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 30.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 54W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 350° |
| Gwarancja | 3 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003