Lampa wisząca EQUINOXE SP6 OTTONE IP20 Mosiądz 317243 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwint | G4 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G4 max 6 x 2W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | EQUINOXE |
| Rozmiar rozety | D 500 mm |
| Wysokość (cm) | 225 |
| Głębokość (cm) | 65 |
| Szerokość (cm) | 65 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003