Lampa wisząca EMPIRE SP1 SFERA IP20 Odcień chromu 309811 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Odcień chromu |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 1 x 28W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | EMPIRE |
| Rozmiar rozety | D 90 mm |
| Regulowana wysokość | 51,5 – 231,5 |
| Wysokość (cm) | 51,5 |
| Głębokość (cm) | 18 |
| Szerokość (cm) | 18 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003