Lampa wisząca COTTON SP1 D30 IP20 Biały 297767 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | E27 max 1 x 42W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | COTTON |
| Rozmiar rozety | D 90 mm |
| Wysokość (cm) | 223 |
| Głębokość (cm) | 30 |
| Szerokość (cm) | 30 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003