Lampa wisząca Baskin - 1 źródło światła - Polerowany nikiel FE-BASKIN-P-A-PN Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło przezroczyste |
| Kolor dominujący | Polerowany nikiel |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Baskin |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1829 mm |
| Maksymalna długość | 2090 mm |
| Minimalna długość | 301 mm |
| Szerokość | 254 mm |
| Wysokość oprawy | 264 mm |
| Średnica | 254 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Polerowany nikiel |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 35 x 35 x 27,5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003