Lampa wisząca ARCHIMEDE SP SFERA BIANCO 3000K IP20 Biały 310602 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 250 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 4W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ARCHIMEDE |
| Rozmiar klosza | D 45 x H 140 mm |
| Rozmiar rozety | D 90 mm |
| Regulowana wysokość | 37,5 – 582,7 |
| Wysokość (cm) | 37,5 |
| Głębokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003