Lampa wisząca AMANDA PENDANT 45+65+85 3000K Czarny AZ5027 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Kolor: | Czarny / Biały |
| Materiał: | Aluminium / Metal / Akryl |
| Wysokość produktu [cm]: | 400 |
| Szerokość produktu [cm]: | 45 ~ 65 ~ 85 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 7600 |
| Temperatura barwowa: /td> | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw: | ≥ 80 |
| Moc maksymalna: | 150W |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP20 |
| Efektywność energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 400 |
| Szerokość produktu [cm] | 156,5 |
| Długość produktu [cm] | 138,5 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 7600Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 30.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 150W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003