Lampa wisząca AMANDA PENDANT 42+62+82 CCT SWITCH 3-STEP DIMM GO AZ5775 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Szczotkowany złoty |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 150 |
| Szerokość produktu [cm] | 150 |
| Długość produktu [cm] | 130 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 13600Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 170W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003