Lampa wisząca ALBERO AZ2701 Brązowy / Czarny Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Lampa wisząca |
| Kolor: | Drewno |
| Materiał: | Drewno / Akryl |
| Wysokość produktu [cm]: | 150 |
| Szerokość produktu [cm]: | 123 |
| Głębokość [cm]: | 8 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Moc maksymalna: | 50 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 3500Lm |
| temperatura barwowa: | 3000K |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
| Klasa energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Drewniany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 150 |
| Szerokość produktu [cm] | 123 |
| Długość produktu [cm] | 8 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 50W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003