Lampa sufitowa / wisząca LINELIO MIX 212 CCT DIMM BK AZ5664 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Możliwe podwieszenie po zastosowaniu linki z zasilaniem kod AZ5672, AZ5674, AZ567, AZ5673 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny błyszczący |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 5,2 |
| Szerokość produktu [cm] | 212,3 |
| Długość produktu [cm] | 3,6 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 4164Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 60W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003