Lampa sufitowa tuba natynkowa NITRO PL ROUND D10 NERO 3000K IP20 Czarny 322711 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Tubka natynkowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 2350 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 25W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NITRO |
| Rozmiar rozety | D 90 mm |
| Wysokość (cm) | 14,2 |
| Głębokość (cm) | 10,4 |
| Szerokość (cm) | 10,4 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003