Lampa sufitowa sześcian natynkowy KUBIKO PL NERO 3000K IP20 Czarny 303314 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Lampa natynkowa sześcian |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1100 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 10W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KUBIKO |
| Rozmiar rozety | 90 x 90 mm |
| Wysokość (cm) | 11,5 |
| Głębokość (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 10 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003