Lampa sufitowa plafon RAY PL D40 NERO 3000-4000K IP44 Czarny 327600 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Strumień | 4050 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-4000K |
| Żywotność | 50000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 26W |
| IP | IP44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | RAY |
| Rozmiar klosza | D 400 x H 65 mm |
| Rozmiar rozety | D 270 mm |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003