Lampa sufitowa / plafon PANKA SQ 30 CCT SWITCH SENSOR Czarny AZ5362 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Plafon / Natynkowa |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium / Akryl |
| Wysokość produktu [cm]: | 2.4 |
| Szerokość produktu [cm]: | 30 |
| Długość produktu [cm]: | 30 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 2880 |
| Temperatura barwowa: /td> | 2800K ~ 4000K ~ 6000K |
| CCT regulacja barwy światła: | Tak |
| Współczynnik oddawania barw: | ≥ 90 |
| Moc maksymalna: | 24W |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP40 |
| Efektywność energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 2,4 |
| Szerokość produktu [cm] | 30,6 |
| Długość produktu [cm] | 30,6 |
| Lumeny | 2880Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 30.000 h. |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Zasięg czujnika | DISTANCE: < 5 m. / ANGLE: 360° / TIME: < 60 s. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 24W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP40 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003