Lampa sufitowa plafon GEMINI PL D042 ON-OFF BIANCO 3000K IP20 Biały 328010 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 3000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 23W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GEMINI |
| Rozmiar klosza | D 425 x H 35 mm |
| Rozmiar rozety | D 365 mm |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Głębokość (cm) | 42,5 |
| Szerokość (cm) | 42,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003