Lampa sufitowa / plafon BOLLA 58 złota AZ3084 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Plafon |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Metal / Kryształ |
| Wysokość produktu [cm]: | 28 |
| Szerokość produktu [cm]: | 58 |
| Ilość źródeł światła: | 10 |
| Rodzaj źródła światła: | G9 |
| Moc maksymalna: | 40 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Kryształ K9 |
| Kolor dominujący | Złoty połysk |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 28 |
| Szerokość produktu [cm] | 58 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 40W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003