Lampa sufitowa / natynkowa EIGER IP54 Złoty / biały AZ5239 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa natynkowa spot |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm]: | 9 |
| Szerokość produktu [cm]: | 5.5 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP54 |
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 9,4 |
| Szerokość produktu [cm] | 5,5 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 35W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP54 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003