Lampa sufitowa / natynkowa BREMEN 3 szary AZ2371 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Lampa natynkowa spot |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Beton / Metal |
| Wysokość produktu [cm]: | 17 |
| Szerokość produktu [cm]: | 48 - 55 |
| Głębokość [cm]: | 10 |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Rodzaj źródła światła: | GU10 |
| Moc maksymalna: | 40 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
| Kąt regulacji: | 90° |
| Rotacja: | 360° |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Beton |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 17 |
| Szerokość produktu [cm] | 48 ~ 55 |
| Długość produktu [cm] | 10 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 35W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Rotacja (°) | 360° |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003