Lampa sufitowa UNIVERSAL PL D40 ROUND 4000K IP20 Biały 321684 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 4300 Lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Żywotność | 25000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 100-240 V AC |
| Moc | 36W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | UNIVERSAL |
| Rozmiar rozety | D 400 mm |
| Wysokość (cm) | 4 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003