Lampa sufitowa UNIVERSAL PL D22 ROUND 4000K IP20 Biały 321752 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1950 Lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 19W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | UNIVERSAL |
| Rozmiar rozety | D 220 mm |
| Wysokość (cm) | 4 |
| Głębokość (cm) | 22,5 |
| Szerokość (cm) | 22,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003