Lampa sufitowa TECHO PL1 SMALL GRIGIO IP54 Szary 326894 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Lampa natynkowa sześcian |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Szary |
| Kolor uzupełniający | Szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP54 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | GU10 max 1 x 20W |
| IP | IP54 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | TECHO |
| Rozmiar rozety | 90 x 90 mm |
| Wysokość (cm) | 9,5 |
| Głębokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003