Lampa sufitowa SPARK TOP 40 DIMM GO AZ5782 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Kryształ |
| Kolor dominujący | Złoty połysk |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 10,8 |
| Szerokość produktu [cm] | 40 |
| Lumeny | 1680Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 30W |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003